Weehoo huren in Drongen

Samen op fietsavontuur.

Je kind fietst gewoon mee — of geniet, kijkt rond en doet een dutje. De Weehoo koppel ik samen met jou aan je eigen fiets.

Eerste dag €35 Extra dag +€5 Een week €60

Er zijn maar 2 Weehoo's — reserveer op tijd voor vakanties en weekends.

Weehoo aanhangfiets met kind — foto 1 Weehoo aanhangfiets met kind — foto 2 Weehoo aanhangfiets met kind — foto 3 Weehoo aanhangfiets met kind — foto 4 Weehoo aanhangfiets met kind — foto 5 Weehoo aanhangfiets met kind — foto 6 Weehoo aanhangfiets met kind — foto 7 Weehoo aanhangfiets met kind — foto 8

Goed om te weten

Zorgeloos op pad

Voor kinderen van ±2 tot 9 jaar

Afhankelijk van de grootte van je kind. Comfortabel zitje met gordel.

Past op bijna elke fiets

Ik koppel de Weehoo samen met jou aan je eigen fiets.

Extra binnenband mee

Je vertrekt altijd met een reserveband. Waarborg: €200 bij ophalen.

Eerst eens testen?

Kom gerust langs in Drongen, op enkele minuten van Gent.

Tarieven

Wat kost een Weehoo?

Eerste dag€35
Elke extra dag+ €5
Eén week€60
Twee weken€110
Drie weken€160
2 Weehoo's tegelijk10% korting
  • Samen koppelen aan je fiets bij het ophalen
  • Een extra binnenband voor onderweg
  • Waarborg van €200, volledig terug bij inleveren in goede staat
  • Ophalen en terugbrengen in Drongen, op een moment dat we samen afspreken

Reserveren

Reserveer je Weehoo

Kies je periode en hoeveel Weehoo's je nodig hebt — je ziet meteen de prijs. Ik bevestig je reservatie zo snel mogelijk.

1Hoeveel Weehoo's?
2Kies je ophaaldag
madiwodovrzazo
Vrij1 van 2 verhuurdNiet beschikbaar
Klik op de dag waarop je de Weehoo ophaalt, daarna op de dag waarop je hem terugbrengt.
3Jouw gegevens

Kies het aantal en je periode om de prijs te zien.

Er liep iets mis bij het versturen. Probeer opnieuw, of stuur een mailtje naar info@cyclette.be.

Je betaalt pas bij het ophalen. Indicatieve prijs — waarborg €200 apart.

Aanvraag ontvangen!

Bedankt voor je reservatie. Ik neem zo snel mogelijk contact met je op om ze te bevestigen.

Veelgestelde vragen

Alles over de Weehoo-verhuur

Wat is een Weehoo?

Een Weehoo is een aanhangfiets voor kinderen: je kind zit in een comfortabel zitje achter je fiets en kan zelf mee trappen — of gewoon genieten, of een dutje doen. Veilig, leuk en eenvoudig te koppelen aan vrijwel elke fiets.

Vanaf welke leeftijd kan een kind in een Weehoo?

Ongeveer van 2 à 3 jaar tot ongeveer 9 jaar, afhankelijk van de grootte van je kind.

Hoeveel kost het huren van een Weehoo?

De eerste dag kost €35, elke extra dag €5. Een volledige week huur je voor €60, twee weken voor €110. Huur je 2 Weehoo's tegelijk, dan krijg je 10% korting op het totaal.

Werkt een Weehoo op mijn fiets?

Bijna altijd: dankzij de verschillende koppelstukken past een Weehoo op vrijwel elk type fiets. Bij het ophalen koppel ik hem samen met jou aan je fiets. Twijfel je? Kom gerust eens langs om te testen.

Is er een waarborg?

Ja, bij het ophalen vraag ik een waarborg van €200. Die krijg je volledig terug wanneer je de Weehoo in goede staat terugbrengt.

Waar haal ik de Weehoo op?

Bij Cyclette, Adolf Petitstraat 11 in Drongen — op enkele minuten van Gent. Na je reservatie spreken we samen het ophaalmoment af.